Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dział Pomocy Doraźnej


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy profesjonalną obsługę medyczną różnego rodzaju imprez masowych, plenerowych, kulturalnych,  sportowych, festynów, rajdów rowerowych itp. w celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom zabawy.

Zakres udzielania pierwszej pomocy podczas trwania imprezy masowej:

  • pierwsza pomoc na miejscu zdarzenia
  • leczenie na miejscu zdarzenia
  • transporty do odpowiednich szpitali.


Usługa zabezpieczenia medycznego, jaką oferujemy jest w pełni zgodna z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej.


Ze względu na indywidualny charakter każdej imprezy ceny oferowanych przez nas usług są każdorazowo negocjowane w zależności od składu zespołu, wymaganego na danej imprezie wyposażenia, miejsca oraz czasu trwania zabezpieczenia.


Tel. kontaktowy - sekretariat  81 4582175.


Powiatowe Centrum Zdrowia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Przemysłowa 4a, 24-300 Opole Lubelskie,
tel./fax 81 4582175, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.