Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Punkty szczepień COVID 19

Zachęcamy do szczepienia się przeciwko COVID – 19.

Szczepimy w Opolu Lubelskim na ulicy Szpitalnej 9 (punkt szczepień przy POZ) oraz w Poniatowej na ulicy Fabrycznej 18 (punkt szczepień przy szpitalu).

Dysponujemy każdym rodzajem szczepionki dostępnym na rynku.

Po zaszczepieniu drukujemy Unijny Certyfikat COVID opatrzony odpowiednik kodem QR, który pozwala swobodne poruszanie się po innych krajach.

W przypadku wątpliwości co do stanu zdrowia na miejscu dysponujemy wyspecjalizowanym personelem medycznym, który jest w stanie ocenić stan zdrowia osoby chętnej do zaszczepienia, jak również zapewnić bezpieczeństwo osobie szczepionej.

Kolejki są bardzo krótkie, w szczególnych i uzasadnionych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać szczepienie w tym samym tygodniu co rejestracja, a czasami nawet w tym samym dniu.

Pamiętajmy, że w okresie jesiennym może dojść do kolejnej fali zachorowań, dlatego zadbajmy o zdrowie i życie swoje oraz najbliższych zanim będzie za późno.

 

Telefony do punktów szczepień:

 

Opole Lubelskie - ul.Szpitalna 9: +48 577 470 420

 

Poniatowa - ul. Fabryczna 18: +48 733 660 640