Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polityka spółki

Szanowni Państwo,

Informujemy, że 22 listopada 2013 r., postanowieniem Sądu Rejonowego Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS, sygn. akt. LU.VI NS-REJ.KRS/18956/13/505 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu Lubelskim został przekształcony w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o nazwie: Powiatowe Centrum Zdrowia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Przedmiotem działalności Spółki jest nadal szeroko pojęta działalności lecznicza, a celem jest utrzymanie i poprawa stanu zdrowia Pacjentów ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Powiatu Opolskiego.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna była coraz lepsza i pozytywnie wpływała na jakość życia naszych Pacjentów. Budowa bezpieczeństwa i zaufania mieszkańców ma dla nas ogromną wartość.

Mamy nadzieję, że planowane przez nas zmiany oraz inwestycje w infrastrukturę i technologie medyczne przyniosą Państwu duże korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!