Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„ZDROWE bOPOLSKIE”

Zdrowie to najcenniejsza wartość w życiu każdego człowieka. W trosce o zdrowie i życie naszych pacjentów Powiatowe Centrum Zdrowia jako spółka świadcząca usługi medyczne postanowiła wyjść naprzeciw istotnym potrzebom mieszkańców Powiatu organizując cykliczną akcję:ZDROWE bOPOLSKIE

Akcja ta ukierunkowana jest na promocję zdrowego stylu życia poprzez promocję pro zdrowotnych zachowań, w tym zdrowego żywienia oraz realizację badań przesiewowych oraz świadczeń medycznych na które jest szczególne zapotrzebowanie mieszkańców Powiatu.

Projekt ten zapoczątkowały zorganizowane pod patronatem Starosty Opolskiego w dniach 12.10.2014r. w Opolu Lubelskim oraz 26.10.2014 r. w Poniatowej pikniki rodzinne w trakcie których zostało udzielonych ponad 950 świadczeń.

Mamy nadzieję, że pikniki zagoszczą na stałe w naszym kalendarzu oraz liczymy na współpracę i wsparcie różnych firm i organizacji zainteresowanych wspólnym krzewieniem zdrowego stylu życia oraz zaangażowanych w pomoc zdrowotną dla mieszkańców Powiatu.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo informacje dotyczące kolejnych spotkań  promujących zdrowie, imprez im towarzyszących, a także obszerne relacje i zdjęcia  dokumentujące ich przebieg.

Czytaj więcej...